سفال

کمی صبر کنید...

سروران گرامي فروشگاه آبتين شما مي توانيد تمامي محصولات سفالي بشقاب ،كوزه ،گلدان و.... با كيفيت و تنوع بالا تهيه نماييد .سفال ها به صورت خام مي باشند و استفاده از آن به عنوان خام يا رنگ شده بر عهده و سليقه ي مشتري محترم مي باشد .

در صورتي كه تمايل به رنگ كردن كار ها داريد مي توانيد با رنگ هاي آكرليك ، روغني ،لعاب سرد و.... رنگ آميزي را انجام بدهيد.به اين صورت كه ابتدا يك دست سمباده روي كار زده شود و پس از اين سطح به صورت صيقلي و يك دست در آمد،يك دست پرايمر (چسب چوبي كه با آب رقيق مي شود )روي كار زده شود . پس از خشك شدن پرايمر روي كار (پرايمر نقش آستر را بازي كرده و اجازه نمي دهد كه رنگ بيش از حد مصرف شود به علاوه كار به صورت يك دست و تميز رنگ آميزي ميشود)

بعد از خشك شدن پرايمر مي توان از اسپري و يا ترجيها رنگ هاي قلمويي استفاده كرد.يكي دو دست رنگ كردن احتمالا سطح را كاملا پوشش مي دهد . 

بعد از خشك شدن رنگ آكرليك براي تثبيت رنگ مي توان از كيلر و يا وارنيش استفاده كرد 

در سفال به دليل سطح صاف و صيقلي خود به راحتي انواع تكنيك هاي كهنه كاري را قابل پياده سازي است .كاغذ هاي دكوپاژ ،ترانسفر ،طرح هاي شابلون و... رنگ هاي كهنه كاري و برجسته كاري با تكسچر حتي موتيو هاي pvc متري يا معمولي را مي توان روي سفال ها كار كرد و طرح هاي بسيار زيبايي را خلق نمود

دسته‌بندی