شرکت ریچ کشور ترکیه ، شرکتی با سابقه 25 ساله در ساخت انواع رنگ های آکرلیک ، مدیوم ، قلم مو ، غلطک و.... می باشد .این شرکت با داشتن بیش از 6000 محصول و با صادر کردن محصولات خود به 35 کشور جهان یکی از بهترین برند های جهانی در تولید رنگ و مدیوم های آکرلیک می باشد . 

رنگ های فوق العاده ی مولتی سورفیس ، مولتی دکور ، مولتی متالیک و جدیدا رنگ های سلفی دکور از بهترین رنگ های آکرلیک موجود در بازار می باشند . این رنگ های هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا هستند ولی از ویژگی های مشترک تمامی موارد مولتی سورفیس بودن ، یعنی قابل اعمال روی هر سطح دل خواه از جمله فلز ، سفال ، پلی استر ، چوب ، چوب روکش دار و..... هر سطحی که شما فکرش رو بکنید ، هستند .این رنگ ها ضد حرارت بوده و قابل استفاده روی محصولاتی که در معرض گرمای زیاد هستند می باشند . پوشش دهی فوق العاده ای دارند و هر کدام از این نوع رنگ ها  حداقل مساحتی به اندازه 2 متر مربع را رنگ می کنند . پایه آب بوده و سازگار با محیط زیست می باشند و......

مواردی که ذکر شد تنها چند ویژگی از رنگ های ریچ بود و توضیحات این محصولات در هر قسمت جداگانه داده شده است . از جمله محصولات جذاب و عالی این شرکت مدیوم های برند ریچ هم چون وارنیش ها ، ترک های دو جزئی و تک جزئی ، وودن واکس ، واکس و کرم های کهنه کاری و مواردی از این قبیل برای هنرمندان عزیز و گرامی می باشد .

فروشگاه آبتین به عنوان نماینده رنگ ریچ تهران این افتخار را دارد که پذیرای شما عزیزان باشد . شما هنرمندان گرامی می توانید انواع و اقسام رنگ های مولتی سورفیس ریچ و مدیوم های این شرکت را از فروشگاه آبتین خریداری نمایید .