سيني چوبي خام

کمی صبر کنید...

خرید سینی چوبی خام 

سینی‌های چوبی خام از ورق MDF با بهترین و مرغوب‌ترین جنس ورق، واناچای تایلندی ساخته شده است. این نوع ام دی اف مصنوعی یکی از باکیفیت‌ترین نوع ورق موجود در سطح آسیا به شمار می‌رود. 

MDF واناچای چوبی فشرده و چند لایه که سطح آن کاملا بدون پرز و حفره است که طبیعتا رنگ‌پذیری مناسب و بالایی دارد. این نوع ورق با هر نوع شرایط آب و هوا سازگار است و به راحتی در هر جایی بدون هیچ مشکلی می‌توان از این ورق استفاده کرد.

فروشگاه آبتین تولید‌کننده سینی چوبی خام، با بهترین نوع ورق(واناچای) و بهترین متریال در مدل‌های مختلفی است. ضخامت چوب‌های به کار رفته 8میلی‌متر و یا 16میلی‌متر است.

لبه‌های کار با دستگاه اور فرز کاملا ابزار خورده و طرح‌های زیبایی به وجود آورده است. کف و اطراف سینی چوبی خام کاملا سطح صاف، صیقلی و یکدست دارند و برای رنگ‌آمیزی هیچ احتیاجی به سنباده‌کاری ندارد.

به دلیل ضخامت بالای چوب به کار رفته و کیفیت بالای ورق، سینی‌های چوبی خام از استحکام و قدرت بالایی برخوردار هستند و به راحتی می‌توان از سینی برای پذیرایی و موارد مختلف استفاده کرد. 

کاربرد سینی چوبی خام 

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، این سینی‌ها استحکام بالایی دارند و برای موارد مختلف قابل استفاده است. سینی‌ چوبی خام با یک رنگ‌آمیزی به سلیقه دلخواه می‌توان در خانه و آشپزخانه به عنوان سینی پذیرایی از مهمان و یا سینی سرو غذا استفاده کرد. 

البته سینی‌های چوبی خام حتما باید رنگ‌آمیزی شوند و بعد از فیکساتورها برای تثبیت رنگ آنها استفاده کرد تا مشکلی از جهت استفاده به وجود نیاید.

رنگ‌آمیزی جعبه چوبی خام 

همانطور که اشاره شد ورق MDF واناچای به دلیل کیفیت بالای خود، صاف و یکدست است و نیازی به بتونه و یا سنباده کاری ندارد و رنگ پذیری خوبی دارد. با این حال جنس چوب به دلیل بافت خود معمولا رنگ‌خوردگی دارد و بهتر از قبل از رنگ کردن از روغن الیف و یا پرایمر به عنوان آستر استفاده کرد تا به اصطلاح خلل و فرج چوب را کاملا پر کند و رنگ روی کار بهتر بشیند. 

برای رنگ آمیزی از رنگ‌ها با پایه حلال مختلف مي‌توان استفاده كرد. رنگ‌های فوری، روغنی، آکرلیک، پلاستیک و..... قابل استفاده هستند. ولی بهترین نوع رنگ برای آن، رنگ آکرلیک می‌باشد. زیرا این نوع رنگ پایه آب است، بدون بو و سریع خشک می‌شوند. 

همچنین بعد از رنگ کردن برای تثبیت رنگ و محافظت می‌توان از وارنیش، کیلر و یا فیکساتورهای قدرتمندتری مثل لول لایت و یا کریستال سرونیک استفاده کرد.

توجه داشته باشید که جعبه‌های چوبی از جنس چوب مصنوعی هستند و درصورتی که آب به لایه‌های آن نفوذ کند، می‌تواند موجب باد کردن ورق شود و محصول را خراب کند. بنابراین حنما توصیه می‌شود که برای استفاده از این جعبه‌ها حتما رنگ آمیزی انجام شود و سپس از فیکساتور استفاده شود تا در این صورت مشکلی برای استفاده پیش نیاید.

مركز خريد وسايل و جعبه چوبی تهران 

مشتریان محترم در نظر داشته باشید که شما عزیزان می‌توانید محصولات و بیس‌های چوبی خام را با بالاترین و مرغوب‌ترین کیفیت از فروشگاه آبتین با قیمت مناسب خریداری نمایید.

دسته‌بندی