رنگ سلفي دكور ریچ

کمی صبر کنید...

رنگ سلفی دکور ریچ ( SELFY DECOR RICH )

رنگ‌های سلفی دکور ریچ جدیدترین و کامل‌ترین رنگ آکرلیک شرکت ریچ ترکیه است. این رنگها تمامی ویژگی‌های رنگ مولتی سورفیس و یا مولتی دکور را به علاوه ویژگی جدیدتر دارد.

این رنگ‌ها آکرلیک پایه آب هستند و کاملا سازگار با محیط زیست می‌باشند. فاقد بو هستند و به راحتی می‌توان از رنگ سلفی دکور ریچ هر جایی استفاده کرد.

تفاوت این رنگ با رنگ مولتی سورفیس علاوه بر پوشش‌دهی بالاتر می‌توان به وجود وارنیش در این رنگ اشاره کرد. یعنی این رنگ بعد از خشک شدن احتیاجی به تثبیت‌کننده ندارد. 

کاربرد رنگ سلفی دکور ریچ  

رنگ‌های سلفی دکور ریچ مانند رنگ مولتی سورفیس قابل استفاده روی هر سطحی مثل چوب، فلز، پلی‌استر، سفال و.... می‌باشد و به سادگی روی هر سطحی قابل اجرا است. 

رنگ سلفی دکور ریچ به دلیل پوشش دهی بالای خود حتی روی سطوحی مثل MDF روکش دار و یا سطوحی که قبلا رنگ شده‌اند بدون نیاز به آستر یا زیرکار نیز می‌توان استفاده کرد. پس برای رنگ کردن کمد، تخت، میز کشو دار و یا هر چیزی که از رنگ آن خسته شده‌اید، می‌توانید رنگ آن را تغییر بدهید.

رنگ‌ سلفی دکور ضد حرارت هستند و حتی می‌توان روی کتری، قابلمه و هر چیزی که در معرض حرارت قرار دارد مورد استفاده قرار بگیرد. 

استفاده از رنگ سلفی دکور ریچ 

برای استفاده از این رنگ می‌توان از قلمو، غلطک و یا پیسوله استفاده کرد. به نحوی که رنگ را روی سطح مورد نظر ریخته و شروع به رنگ آمیزی می‌کنیم. همانطور که اشاره شد پایه رنگها آب هست و برای رقیق کردن باید از مقدار کمی آب استفاده کرد.( در حد دو سه قطره آب ) 

پوشش‌دهی رنگ سلفی دکور ریچ 

حجم این رنگ 240 میلی‌لیتر است و هر یک قوطی آن مساحتی به اندازه 4 متر مربع را رنگ آمیزی می‌کند که سطح خیلی وسیعی را پوشش می‌دهد.

 


دسته‌بندی