مجسمه پلی استر خام ،خرید ، قیمت ، فروش عمده

ساخت مجسمه های پلی استر خام 

مجسمه پلی استر چیست ؟ به طور کلی مجسمه های پلی استر ، مجسمه های مصنوعی با ترکیب چندین مواد شیمیایی تولید می شوند . برای ساخت مجسمه های پلی استر خام از رزین پلی استر ، کبالت ، اسید ، پودر سنگ و پودر تیتان استفاده می شود و با ترکیب این مواد و ریختن در قالب می توان مجسمه هایی با طرح های مختلف تولید کرد .برای توضیحات بیشتر درباره چگونگی ساخت مجسمه های پلی استر می توانید به مقاله ی مجسمه های پلی استر مراجعه فرمایید .

پس از خشک شدن و خارج شدن از قالب مجسمه های خام پلی استر تولید می شوند . این مجسمه ها بدون هیچ بو و ضرری کاملا قابل استفاده برای هر محیط دلخواه می باشد . رنگ ابتدایی مجسمه های خام سفید می باشد . مجسمه ها کاملا رنگ پذیر می باشند و می توان آن ها را به هر رنگ دلخواهی ، رنگ آمیزی کرد . 

رنگ آمیزی مجسمه های پلی استر خام 

از هر رنگی می توان برای رنگ آمیزی استفاده کرد .برای رنگ آمیزی ابتدا باید سطح کار سنباده کاری شود و پستی و بلندی های مجسمه یک دست شود . سپس از  انواع رنگ های آکرلیک ، روغنی ، رنگ های فوری ، رنگ های پلی استر یا نیم پلی استر میتوان برای رنگ آمیزی مناسب دیزاین محیط و خانه استفاده کرد .

پلی استر خام به دلیل رنگ پذیری بسیار خوبی که دارند ، انتخابی بسیار مناسب برای رنگ آمیزی و اجرای تکنیک های پتینه و کهنه کاری می باشند .

آیا مجسمه پلی استر ضد آب است ؟ 

بله این مجسمه ها ضد آب هستند و در صورت در معرض آب قرار گرفتن هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی شود . حتی توصیه می شود که قبل از رنگ آمیزی ، با آب شست و شو داده شوند تا مواد باقی مانده روی مجسمه به طور کامل از بین بروند .به همین خاطر است گلدان های پلی استر به دلیل تنوع و کیفیت بالا و هم چنین مقاومت در برابر آب امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند .

هم چنین در صورتی که بعد از رنگ آمیزی از فیکساتور ها برای تثبیت رنگ استفاده شود ، مجسمه ها بدون هیچ مشکلی تحت هر شرایط جوی و در برابر نورد خورشید ، قابل استفاده بوده و به هیچ عنوان از بین نمی روند و یا رنگ آن ها تغییری پیدا نمی کند . 

مجسمه پلی استر خام رو از کجا میتونیم تهیه کنم ؟ 

مشتریان و هنرمندان محترم ، فروشگاه آبتین نمایندگی و مرکز فروش به صورت تک و عمده محصولات خام پلی استر می باشد که شما می توانید با خرید انواع مختلف مجسمه های پلی استر مثل قاب ، چهره ، گلدان ، بانکه ، آباژور و مدل های مجسمه های مدرن و سنتی ، فانتزی ، عاشقانه ، کودکانه و هر مدل مجسمه ای که فکرش را بکنید در بازار بورس پلی استر تهران در تنوع و ارزانی در عین حال کیفیت بالای محصولات را تجربه نمایید .