جعبه چوبي خام

کمی صبر کنید...

خرید جعبه چوبی خام

سینی چوبی خام با بهترین و مرغوب‌ترین کیفیت ورق‌ MDF در فروشگاه آبتین عرضه شده است. جنس این سینی‌های چوبی خام ساخته شده از ورق واناچای تایلندی است که این نوع ورق یکی از بهترین جنس ورق‌های ام‌دی‌اف خاورمیانه و در سطح جهان می‌باشد. سطح صاف و صیقلی و بدون پرز این نوع MDF از مزیت این ورق به شمار میرود. این نوع جعبه کاملا با هر نوع آب و هوایی سازگار و بدون هیچ مشکلی می‌توان از آن استفاده کرد.

جعبه‌های چوبی خام فروشگاه آبتین با ضخامت‌های ورق 3و یا 8 میلی‌متر تولید می‌شوند و اتصالات لولاها از نوع برش فارسی (45درجه) است که این نوع برش استحکام و مقاومت خوبی به این جعبه‌ها می‌دهد. قفل و لولای جعبه‌ها از جنس فلز است.

ضخامت چوب به کار رفته کف جعبه معمولا از چوب 3میلی‌متر است که کاملا در قسمت برش خورده قرار گرفته است و با چسب یا میخ استپ چسبانده نشده است. 

جعبه چوبی خام بدون تقسیم‌بندی


کاربرد جعبه چوبی خام

این جعبه‌های چوبی کاربردهای فراوانی دارند و در موارد مختلف می‌توان از آنها استفاده کرد. برای مثال می‌توان از   این جعبه‌ها به عنوان جعبه تی‌بیگ، جعبه لوازم، جعبه تنقلات و یا جعبه پذیرایی و.... استفاده کرد. این جعبه‌های چوبی خام را می‌توان با هر نوع رنگ دلخواهی رنگ‌آمیزی کرد. می‌توان این جعبه‌ها را به عنوان هدیه به کسی تقدیم کرد و یا داخل این جعبه هديه‌ای قرار داد.

البته مواردی که ذکر شد تنها چند مورد از کاربرد جعبه‌ها بود و شما می‌توانید در هر جای دلخواهی از این جعبه استفاده کنید.

مزیت جعبه چوبی خام فروشگاه آبتین

این جعبه‌های چوبی از ورق MDF واناچای تایلندی ساخته شده‌اند که این نوع ورق، کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد و همچنین به دلیل سطوح صاف و صیقلی خود احتیاجی به سنباده و یا فرزکاری ندارد.

شاید قیمت پایین‌تر جعبه در برخی از فروشگاه‌ها این سوال را برای شما عزیزان ایجاد کند که چه فرقی بین جعبه قیمت کمتر و جعبه فروشگاه آبتین است؟

توجه داشته باشید که کیفیت جعبه‌ها کاملا قابل تشخیص است. جعبه چوبی خام فروشگاه آبتین کیفیت ورق بالایی داشته، لولاهای کار با برش فارسی (45درجه) جمع شده‌است. زیر کار با برش کاملا درجای خود فیکس شده است و با چسب چوب قرار نگرفته است و در کل شما عزیزان با دیدن و مقایسه کاملا متوجه این موارد خواهید شد.

رنگ‌آمیزی جعبه چوبی خام

همانطور که اشاره شد ورق MDF واناچای به دلیل کیفیت بالای خود، صاف و یکدست است و نیازی به بتونه و یا سنباده کاری ندارد و رنگ پذیری خوبی دارد. با این حال جنس چوب به دلیل بافت خود معمولا رنگ‌خوردگی دارد و بهتر از قبل از رنگ کردن از روغن الیف و یا پرایمر به عنوان آستر استفاده کرد تا به اصطلاح خلل و فرج چوب را کاملا پر کند و رنگ روی کار بهتر بشیند. 

برای رنگ آمیزی از رنگ‌ها با پایه حلال مختلف مي‌توان استفاده كرد. رنگ‌های فوری، روغنی، آکرلیک، پلاستیک و..... قابل استفاده هستند. ولی بهترین نوع رنگ برای آن، رنگ آکرلیک می‌باشد. زیرا این نوع رنگ پایه آب است، بدون بو و سریع خشک می‌شوند. 

همچنین بعد از رنگ کردن برای تثبیت رنگ و محافظت می‌توان از وارنیش، کیلر و یا فیکساتورهای قدرتمندتری مثل لول لایت و یا کریستال سرونیک استفاده کرد.

توجه داشته باشید که جعبه‌های چوبی از جنس چوب مصنوعی هستند و درصورتی که آب به لایه‌های آن نفوذ کند، می‌تواند موجب باد کردن ورق شود و محصول را خراب کند. بنابراین حنما توصیه می‌شود که برای استفاده از این جعبه‌ها حتما رنگ آمیزی انجام شود و سپس از فیکساتور استفاده شود تا در این صورت مشکلی برای استفاده پیش نیاید.

مركز خريد وسايل و جعبه چوبی تهران 

مشتریان محترم در نظر داشته باشید که شما عزیزان می‌توانید محصولات و بیس‌های چوبی خام را با بالاترین و مرغوب‌ترین کیفیت از فروشگاه آبتین با قیمت مناسب خریداری نمایید.

دسته‌بندی