خريد محصولات چوبی خام 

فروشگاه آبتین ارائه کننده محصولات چوبی خام و محصولات چوب طبیعی در تهران می باشد . شما می توانید هر نوع بیس چوبی خام که نیاز دارید را از فروشگاه آبتین با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایید .

جنس محصولات چوبی خام 

عمده ی محصولات فروشگاه آبتین از جنس ورق های ام دی اف خام واناچای تایلندی می باشد . این نوع ام دی اف یکی از مرغوب ترین و بهترین جنس ورق های موجود در جهان می باشد .از این ورق در ساخت مبلمان ، ساخت ورق های کابینت و.... به کار می رود . سیاست واناچای به این صورت است که به ازای هر درخت برداشته شده ، یک درخت کاشته می شود و به حفظ محیط زیست کمک می کند .

رنگ کردن محصولات چوبی خام 

یکی از ویژگی های بیس خام چوبی رنگ پذیری بسیار عالی آن ها می باشد . بر خلاف برخی چوب ها که مصرف رنگ بسیار بالایی دارند و رنگ اصلا روی آن ها نمی نشیند ، محصولات چوبی فروشگاه آبتین رنگ پذیری خیلی خوبی دارند و به راحتی با هر نوع رنگ قابل رنگ آمیزی هستند . شما می توانید برای خرید رنگ به قسمت لوازم هنری مراجعه فرمایید .

تکنیک های کهنه کاری و پتینه 

به طور کلی هر نوع تکنیک روی محصولات خام چوبی قابل اجرا است . انواع کاغذ های دکوپاژ ، ترانسفر ، شابلون ها ، کاغذ های دستمال و... هر نوع کاغذی قابل اجرا روی این سطوح است .

تکنیک های بسیار زیبایی را می توان روی این محصولات پیاده سازی کرد و آثاری بی نظیر را به سلیقه خودتان  خلق کنید . 

آیا محصولات چوبی خام قابل شست و شو هستند ؟ 

محصولات چوبی خام به طور کلی ضد آب نیستند . زیرا MDF مصنوعی و دست ساز می باشد و در صورتی که آب به آن ها نفوذ کند ، ورق به اصطلاح باد کرده و خراب می شود. ولی می توان با روش هایی آن را ضد آب کرد .

بعد از رنگ آمیزی بیس های چوبی خام ، در صورتی که از وارنیش یا کیلر استفاده کنیم ، با دستمال مرطوب می توان محصول را تمیز کرد و اگر از تثبیت کننده های قدرتمندی مثل اپوکسی رزین ، کریستال سرونیک و یا لول لایت استفاده کنیم ، لایه ای بسیار مقاوم تر از وارنیش یا کیلر ایجاد می شود و با خیالی آسوده می توانیم از محصول استفاده کنیم .

محصولات چوبی خام از کجا بخرم ؟

هنرمندان گرامی ، فروشگاه آبتین مرکز فروش بیس های خام چوبی می باشد . شما عزیزان می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری محصولات چوبی خود را از فروشگاه آبتین خرید نمایید .