رنگ پودری

پودر سفيد صدفي آلماني

از {{model.count}}

50 گرمي -اكارت آلماني

تعداد
نوع
100,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

 

پودر هاي فلزي آلماني ، پودر هايي خشك ، جامد با ذرات بسيار  كوچك حدود46 ميكرو متر هستند كه از آلياژ روي و مس به دست مي آيند . از اين  پودر ها در صنايع مختلف از جمله براي رنگ آميزي مبلمان ،لوستر ، صنايع پلي  استر ،   رنگ هاي اتومبيل ، صنايع چوبي و.... استفاده مي شود . 

اين  پودر ها قدرت پوشانندگي فوق العاده بالايي دارند و قابل استفاده روي تمامي  سطوح دلخواه مي باشند . هم چنين اين پودر به دليل اين كه از فلز به دست مي  آيد ، مقاومت بسيار خوبي در برابر حرارت و در برابر نور دارند . 

  • پودر طلايي را با چي مخلوط كنيم ؟

پودرهاي صدفي آلماني قابليت تركيب با انواع كيلر هاي فوري و روغني ، وارنيش هاي  پايه آب و پايه تينر ،لاك الكل ،اپوكسي رزين ها ، بنزين را دارند . ازاين  پودر ها بسته به كاربرد خود مي توانند با هريك از موارد بالا تركيب   شوند  .با تركيب كردن پودرهاي فلزي  مي توان رنگ طلايي را به دست آورد و بر  روي  هر سطح دلخواه با كيفيت بسيار خوب اعمال كرد .

  • نحوه استفاده از پودر طلايي  

تركيب پودرطلايي با وارنيش آكرليك

براي   تركيب پودر هاي سفيد صدفي با وارنيش هاي پايه آب ، بايد به ازاي هر قاشق غذاخوري پودر ، دو قاشق چايي خوري وارنيش اضافه مي كنيم . سپس براي اين كه   پودر اكسيد نشود ، دو سه قطره آب به آن اضافه مي كنيم و بعد به خوبي مخلوط   را هم مي زنيم تا رنگ طلايي به دست بيايد .سپس رنگ سفيد صدفي را روي هر سطح دلخواهي مي زنيم و بعد از خشك شدن رنگ از وارنيش هاي پايه آب ترجيها برند  ريچ و يا كيلر داپلي كالر استفاده مي كنيم . معمولا زمان خشك شدن اين  مخلوط سريع تر از تركيب با  مخلوط هاي ديگر مي باشد و زمان خشك شدن آن حدود  30 دقيقه مي باشد .


تركيب پودر صدفي با لاك الكل

از  ديگر مديوم هايي كه مي توان پودر فلز را با آن تركيب كرد ، لاك الكل نوعي روغن گياهي كه عموما براي تثبيت ورق طلا مي باشد ، است . البته موردي كه   بايد به آن توجه داشت اين است كه كار كردن با لاك الكل مقداري مشكل است و   براي افراد مبتدي توصيه نمي شود .اما براي تركيب آن مقداري پودر را در ظرف  ريخته و مقداري لاك الكل به آن اضافه مي كنيم .دستور خاصي براي تركيب  وجود  ندارد . پس از مخلوط كردن كاملا مشخص است كه اگر مخلوط غليظ است ،  مقداري  لاك الكل و اگر رقيق است مقداري پودر اضافه كرده و به خوبي تركيب  مي كنيم  .سپس مخلوط آماده استفاده شده و روي هر سطح دلخواه استفاده مي  كنيم . نكته ي  بسيار مهمي كه براي تركيب پودر با لاك الكل وجود دارد اين  است كه اصلا از  آب در اين مخلوط استفاده نشود چوب به سرعت لاك الكل را مي  پراند . هم چنين  براي تثبيت رنگ بعد از كار حتما از خود لاك الكل و يا  كيلر فقط مارك داپلي  كالر استفاده كنيد .


تركيب پودر طلايي با روغن جلا

براي   تركيب پودر با روغن جلا (وارنيش روغني ) ابتدا مقداري پودر را در ظرفي  ريخته و سپس وارنيش روغني را به آن اضافه مي كنيم . در صورتي كه اين مخلوط  غليظ بود از تينر روغني براي رقيق كردن آن استفاده مي كنيم .سپس مخلوط را  به خوبي هم زده و رنگ  آماده استفاده مي شود . زمان خشك شدن اين مخلوط  عموما بيشتر از زمان خشك  شدن وارنيش هاي آكرليك مي باشد و تا 2 ساعت نيز  زمان مي برد .براي تثبيت  رنگ بعد از اعمال مي توان از وارنيش هاي روغني و  يا اسپري كيلر ترجيها داپلي كالر استفاده كنيم .


تركيب پودر با كيلر فوري و كيلر روغني

تركيب پودر با كيلر فوري  و يا روغني يكي از پر كاربردترين تركيب هايي است كه   توسط هنرمندان و نقاشان مورد استفاده قرار مي گيرد . براي تركيب پودر بايد   ابتدا بايد كيلر فوري را با تينر فوري 10000 به خوبي رقيق كنيم و پودر را   به ان اضافه كنيم يا كيلر روغني را با تينر روغني به خوبي رقيق كنيم و  پودر  را اضافه كنيم . نسبت تركيب آن معمولا 1 به 5 مي باشد . يعني اگر 50  گرم  از پودر طلايي فلزي استفاده مي كنيم از 250 گرم كيلر فوري يا روغني  استفاده  كنيم .البته اين مقدار حدودي است و هنرمندان محترم با تركيب كردن  متوجه آماده شدن رنگ مي شوند .زمان خشك شدن كيلر فوري و تينر فوري عموما 2  ساعت يا بيشتر و كيلر روغني و تينر روغني بسيار بيشتر و تا 24 ساعت حتي مي  باشد .براي تثبيت كردن اين رنگ از كيلر هاي فوري ، روغني و يا حتي اسپري  هاي كيلر داپلي كالر استفاده كنيد .

تركيب پودر طلايي با بنزين

از بنزين نيز براي تركيب با پودر مي توان استفاده كرد ولي اين روش به دليل  سرعت تبخير بالاي بنزين نيازمند مهارت بسيار بالايي است و هم چنين بنزين  مقداري پودر را تيره مي كند و برق و درخشندگي خود پودر را مي گيرد .  بنابراين استفاده از اين روش به افراد مبتدي توصيه نمي شود . ولي براي اين  كار مشابه روش هاي قبلي مقداري پودر را در ظرف ريخته و مقداري كيلر فوري به  آن اضافه مي كنيم و سپس براي ريقيق كردن بنزين را به آن اضافه كرده و به  سرعت آن را تركيب مي كنيم . در صورتي كه سرعت عمل نداشته باشيم ، بنزين  سريع تبخير شده و محلول ما از بين مي رود . براي تثبيت كردن آن بعد از  اعمال رنگ نيز از كيلر هاي فوري و يا تثبيت كننده هاي قوي تري مثل رزين  اپوكسي استفاده مي كنيم . باز هم توصيه مي شود كه از اين روش براي كارهاي هنري استفاده نشود . از اين نوع تركيب بيشتر براي موارد صنعتي و كارگاهي و نه براي مصارف هنري استفاده مي شود .

تركيب پودر صدفي با رزين اپوكسي

از  پودر هاي فلزي براي تركيب با محلول رزين اپوكسي نيز مي توان استفاده كرد .  اين پودر ها كيفيت فوق العاده در تركيب با رزين اپوكسي را دارا هستند و پس  از تركيب كردن اپوكسي و هاردنر مقدار كمي از پودر را به محلول اضافه كرد و  محلول را به خوبي هم مي زنيم و پودر به خوبي در محلول حل شود . 


  • شرايط نگه داري و نكات استفاده 
  • پودر هاي فلزي سمي نيستند ، اما در صورت تماس با پوست آن محل را با آب شست و شو دهيد .
  • اين محصول تاريخ انقضاي مشخصي ندارد ولي درب محصول را حتما ببنديد تا پودر از آن خارج نشود .
  • ترجيها در فضاي باز و داراي تهويه و همراه با ماسك استفاده شود.ذرات اين محصول به سرعت در هوا پخش شده و وارد ريه مي شود.
  • در فضاي سربسته و دور از نور خورشيد نگه داري شود .


  • پودر صدفي از كجا بخرم ؟

شما  مي توانيد تمامي وسايل مورد نياز خودرا هم چون پودر فلزي ، وارنيش ، كيلر ،  لاك الكل ، تينر و هر آن چيزي كه براي تركيب با پودر به آن احتياج داريد  از فروشگاه آبتين تهيه نماييد . 


ويژگي ها محصول
برند اكارت آلمان
ساخت كشور آلمان
رنگ سفيد صدفي
جرم 50 گرمي
بسته بندي پلاستيك ئرب دار
مناسب براي استفاده روي تمامي سطوح
كيفيت بسيار عالي
مناسب براي تركيب با وارنيش ،كيلر روغني يا فوري،لاك الكل ،روغن جلا ،اپوكسي رزين

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ارسال فوری

ارسال فوری

ارسال به سراسر کشور
قیمت شگفت‌انگیز

قیمت شگفت‌انگیز

فضایی برای لذت خرید
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

کیفیت بالای اجناس
پشتیبانی واتساپ و فروشگاه

پشتیبانی واتساپ و فروشگاه

02177060028/09190028247